Yeni GoPro HERO4 Session

goprohero4sessionincelemeGoPro yeni HERO4 Session modeli ile bir önceki HERO4 modelinden %50 daha küçük ve %40 daha hafif yeni kamerasını tanıttı.  Mini boyutları ve ağırlığı ile dünyanın en küçük ve en hafif aksiyon kamerası ünvanına sahip olan yeni HERO4 Session küp tarzında bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Siyah ve Gümüş olarak iki renkte üretilecek olan yeni HERO4 Polaraid in Cube modelini andırıyor.

HERO4 Session için ekstra bir housing ( Su altı kabı ) ihtiyacı ihtiyacı da bulunmuyor, çünkü kamera kendisi su geçirmez olarak üretilmiş. Snowboard, dağ bisikleti ve benzer küçük kullanım alanı sunan spor dalları için oldukça ilgi çekeceğe benzeyen kamera son derece basit bir arayüz ile kullanıma sunuluyor.

snowboarding

Video ve Fotoğraf çekmek için tek tuş ile kontrol edilebilen kamerada deklanşöre kısa süre basınca kamera açılıyor ve video kaydı başlıyor. Uzun süre basınca Time-Lapse fotoğraf moduna alınabilen kamera, yine tek tuşa basılarak durdurulabiliyor.

GoPro App veya Uzaktan kumandası birden fazla GoPro HERO4 Session modelini aynı anda kontrol etmek de mümkün. Dahili  şarjlı pili ile gelen kamera, tek bir şarjla iki saat çekim imkanı sunuyor. Tekrar şarj için eski modellerinde olduğu gibi bir USB girişi veya prize bağlanarak şarj edilebiliyor.

oprohero4session

Üzerindeki yazılım sayesinde nasıl monte ederseniz edin video ve fotoğraflarınızı doğru yönde çevirerek size sunan GoPro HERO4 Session’un  kamera özellikleri, 1080p 60 frame/ 720p 100 frame/ 1440p 30 frame video kaydı, 10 metre su geçirmezlik, çift mikrofon sistemi ,dahili Wi-Fi , 8 megapiksel fotoğrafl çekimi, Bluetooth, SuperView, Protune ve Oto Düşük Işık özelliklerine sahip.

buttonappremote

HERO4 Session kullanılarak çekilen örnek videolar:

 

 

https://youtu.be/pzMRr5eTtho

Paylaş görsünler...