Oteller için Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekim Hizmetleri

Misafirlerinizin karar verme sürecinde, tesisinizin fotoğraf ve videolarının ne kadar etkili olduğunu biliyor musunuz?

Tatil rezervasyonlarının %75’i artık online olarak yapılıyor ve işletmenizin kusursuz olarak çekilmiş fotoğraf ve videoları pazarlamasında ki en önemli detaylardan biri. İşte tam da bu yüzden, yenilenmeli, farkındalık yaratarak farkınızı fotoğraf ve videolarınız ile ortaya koymalı, misafirlerinizi etkileyerek rakiplerinizden bir adım öne geçmelisiniz.

Şimdiye kadar fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştirdiğimiz tüm tesislerde, yaratıcı bakış açısı ile tüm detayları düşünerek, hızlı, kaliteli, ekonomik ve estetik çözümleri üretmeyi hedefledik. Müşterilerimizin kusursuz olarak tesislerini sergileyebilmeleri, müşterileri ile pozitif etkileşim kurabilmelerini ve bu sayede satışlarının artmasını sağlayarak, konaklamayı destekleyici fotoğraf ve video çalışmaları yaptık.

Uzmanlık alanımız olan Fotoğraf ve Video Prodüksiyonu konusunda,tecrübeli kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımızla ihtiyaç duyacağınız tüm görsel mecralarda yanınızdayız, özellikle Otel, Tatil Köyü, Fabrika, İç ve Dış Mekân fotoğrafçılığı konusunda profesyonel fotoğraf çekimi ve tanıtım filmi hizmetleri vermekteyiz.

 

360 Derece Fotoğraf ve Video Hizmetleri

Misafirlerinizin tesisinizi sanal gerçeklik gözlüğü, cep telefonu veya bilgisayar ortamında dijital olarak gezerek karar vermesini sağlayacak, yeni nesil 4K çözünürlüklü, 360 derece fotoğraf makinaları kullanıyoruz.

 

Havadan Fotoğraf ve Video Hizmetleri

Tesisinizin havadan görüntüleri ile misafirlerinize farklı bir bakış açısı sunuyoruz.